Spalvotas Labas Online

 

„For those who wish to remember themselves, come and see“
„Tiems, kurie nori prisiminti apie save, ateik ir pamatyk“

Vicky Wall

Kviečiame visus norinčius prisijungti bei pradėti rytą spalvotai ir pakylėti nuotaiką sėkmingai dienos pradžiai!

Ypatingai dabar aplinka mums primena kaip svarbu išlikti ryšyje su tikruoju savimi, koncentruotis į meilės palaikymą ir visapusišką rūpestį vieni kitais. Palaikyti gerumą savyje bei mus supančioje aplinkoje. Kiekvieną dieną įsiklausyti į save ir pajausti atsipalaidavimą bei vidaus ramybę.

Šiandien kaip ir kelintais metais Aura-Soma® atkreipia dėmesį į dienos pradžią bei tris žingsnius priartinančius mus prie savęs:

A – Apsauga (en. Protection)
D – Dedikacija (en. Dedication)
M – Meditacija (en. Meditation)

Šią seką Aura-Soma® rekomenduoja pradėti naudojant pasirinktos, jus labiausiai šiandien traukiančios spalvos Pomanderį bei atlikti spalvos į kūną pripildymo seką, mūsų vadinamą „Kūno spalvinimą“ taip atliekant pirmąjį žingsnį – Apsauga. Nurimkite ir prisiminkite už ką šiandien esate dėkingi, kam norėtumėte skirti būtent šią dieną, kur tekės jūsų mintys ir energija ir išsakydami dienos Dedikaciją galite uždekti žvakutę su jūsų asmenine intencija dienai. Laikas atsipalaiduoti ir įsiklausyti į savo širdį bei nuraminti minčių srautą, sustoti akimirkai ir tyloj išgirsti širdies balsą, pasinerti į tylų pabuvimą su savimi ar jums priimtiną meditacijos formą.

Neabejotinai bendrystė ir vieninga kryptis sukuria jėgą, galimybę bei vieni kitų palaikymą. Subalansuotos emocijos, energija, pasidalinimas, džiaugsmas ir juokas, kūno judesys bei dalinimasis pripildo mus visai dienai. Kiekvieną dieną skirsime ir dienos temai, kurios kryptį nusakys įstabaus grožio, pagal Aura-Soma® Balansinių Buteliukų spalvas sukurtos, Spalvų Sistemos Kortos. Susitikime ir palaikykime vieni kitus. Su puikia nuotaika praleistas rytas garantuoja pozityvesnę, energingesnę, labiau koncentruotą į save dieną.

 

Kiekvieno Spalvotas Labas Online metu:

☀️ Apsauga: kūno spalvinimas – spalvotas ryto dušas
☀️ Dienos tema: Spalvų Sistemos kortos traukimas ir aptarimas
☀️ Dedikacija
☀️ Ryto pasidalinimas
☀️ Meditacija: tylus pabūvimas su savimi

⏰ Spalvotas Labas Online: kintančiais penktadieniais 7:30 (daugiau informacijos skiltyje Renginiai)
⏰ Trukmė: 1 val. 30min.
🔈 Pirmas kartas Spalvotas Labas Online – 5 Eur.

***

⭐️ Online susitikimai bei Spalvotas Labas Online vyksta per Zoom virtualią platformą.
⭐️ Prisijungimo nuoroda bus siunčiama 30min. prieš užsiėmimą tik užsiregistravusiems dalyviams.
⭐️ Rekomenduojame Zoom programėlę atsisiųsti prieš susitikimą iš čia. Zoom veikia mobiliuosiuose įrenginiuose, planšetėse, kompiuteriuose.
⭐️ Pastaba: susitikimus pradedame tiksliai nurodytu laiku, jeigu planuojate vėluoti įspėkite iš anksto.
⭐️ Pastaba: atkreipiame dėmesį, kad užtikrintume visų komfortą ir saugumą, prašome visų susitikimų metu naudoti įjungtą kamerą bei mikrofoną.

***

ARTIMIAUSI RENGINIAI