APIE
Aura-Soma® yra spalvas, augalus ir kristalus apjungianti sistema, kuri didina laimę ir gyvybingumą. Produktai balansuoja fizinį kūną, emocijas, mintis. Stiprindami ir saugodami, jie suteikia energijos ir pakylėja… Plačiau.

PRODUKCIJA
Aura-Soma® produktai suteikia lengvumo, pusiausvyros, atpalaiduoja, tonizuoja, pakelia nuotaiką, šalina įtampas tuo pačiu sustiprindami ir saugodami, kad turėtume energijos ir taptume sąmoningesni… Plačiau.

KONSULTACIJOS
Aura-Soma® sistemos konsultacija yra pagrįsta laisvos žmogaus valios pasirinkimo principu, kuomet žmogus pasirenka spalvotus buteliukus. Konsultacijos metu kvalifikuotas Aura-Soma® Praktikas praves jus per pilnai individualizuotą jūsų asmeninę pasirikimo sesiją… Plačiau.

PRAKTIKAI
Remiantis Aura-Soma® Academy taisyklėmis, Aura-Soma® mokymus ir konsultacijas veda registruoti Aura-Soma® Mokytojai, Instruktoriai, Praktikai turintys tai pažyminčius sertifikatus. Susipažinkite su Praktikais… Plačiau.

SERTIFIKUOTI SEMINARAI
Norintiems pažinti Aura-Soma® Spalvų terapijos sistemą, pažinti save ir savo aplinką per spalvas, giliau pažinti savo vidų. Kviečiame į Aura-Soma® Academy sertifikuotus mokymus. Kursai leidžia atverti spalvų kalbą ir tai, ką gali pasiūlyti sąmoninga evoliucija… Plačiau.

SPALVŲ AKADEMIJA
Spalvų Akademija yra skirta kiekvienam norinčiam susipažinti ar pagilinti potyrius bei žinias koncentruojantis į kiekvieną spalvą skiriant visapusišką dėmesį jos išraiškai. Šie kursai yra gilesnis spalvos pajautimas. Akcentuojama praktika, asmeninis požiūris, ryšys su spalva… Plačiau.

RENGINIAMS
Jūsų renginio metu siūlomi plataus spalvų spektro pažintiniai, profilaktiniai-terapiniai užsiėmimai, kurių metu susipažinsite su spalvų terapija, jos teikiamomis naudomis bei galimybėmis. Organizuojami išskirtinai jums pritaikyti užsiėmimai… Plačiau.

VAIKAMS
Vaikų ir tėvų grupės, tai spalvų pažinimo užsiėmimai, kurių metu turėsite galimybę prisiliesti prie spalvų, augalų, mineralų, šviesos karalysčių. Pažinsite ir atrasite savo vaikus naujai per spalvų kalbą. Konsultacijų metu pažinsite vidinį vaiko pasaulį, emocinę būklę, jausmus, poelgius, vystymąsi… Plačiau.