Aura-Soma® Sistema

 

Aura-Soma® yra spalvų, augalų ir kristalų energijų sistema, pasitelkdama Motinos Gamtos vibracines galias, didinanti laimę ir gyvybingumą. Aura-Soma® produktai sukurti naudojant aukščiausios kokybės organinius ir biodinaminius komponentus. Šie stiprina, apsaugo, lengvina, subalansuoja ir ramina energetinę sistemą ir žmogaus elektromagnetinį lauką. „Būk geriausia versija savęs“ – Aura-Soma® potencialas suteikia daugiau galimybių būti tuo, kas jūs esate. Vis labiau pasitikint savimi suprantate, kokius pokyčius galite daryti sau, savo draugams, šeimai, platesnei bendruomenei ir aplinkai. 

 

Aura-Soma® gyvybiniai komponentai ir unikalūs procesai

 

  

Iš Dirvos į Sielą

Aura-Soma® tikslas – parodyti sąmoningus pokyčius planetoje ir
suteikti žmonėms galimybę būti geriausia savo versija.


Aura-Soma® misija
yra skatinti glaudesnį visų būtybių bendradarbiavimą
rūpinantis vieni kitais ir mus palaikančia Žeme.

 

 

 

 

Šalia gamtos širdies

Augalai ir žolelės yra auginami biodinamiškai Shire fermoje pagal Demeter sertifikuotus standartus ir yra įsipareigoję aukštos kokybės žemės ūkio ir gamybos metodams. Nedaromi jokie bandymai su gyvūnais nuo pat ūkio įkūrimo.

Tiesiogiai iš šaltinio

Išgaunami gėlių vandenys ir vaistažolių tinktūros tą pačią akimirką, kai augalai renkami, kad būtų išsaugotas kiekvienos naudingos savybės vientisumas. Taikomas subtilus rinkimo būdas yra gyvybiškai svarbus siekiant išsaugoti kiekvieno ingrediento grynumą ir stiprumą. Tik geriausi botaniniai produktai, eteriniai aliejai ir mineralai yra parenkami naudoti, todėl išgaunami be dirbtinių konservantų ar sintetinių chemikalų.

 

 

 

Grynoji alchemija

Naudojamas specialus alcheminis procesas, kurio metu į kruopščiai atriktus ingredientus įliejamos gyvosios spalvos, šviesos, kristalų ir brangakmenių tinktūros ir sumaišoma naudojantis moderniausiais oloidiniais maišytuvais (en. oloid mixers). Maišytuvai išsaugo ir padidina vibracines savybes maišant molekulines medžiagas švelniu virpesių judesiu.

Esminis ingredientas

Asmeniška alchemija jūsų rankose – Aura-Soma® produktas. Žmogui suaktyvinus gaminį atsiskleidžia unikali energija. Jūs esate katalizatorius realizuojant savo laimę ir gyvybingumą.

Spalvų energijos

Spalva turi keičiančią galią ir žiūrint į tai kaip į universalią kalbą, ji gali perduoti tiek sąmonės savybes, tiek pakeisti būties būsenas.

 „Jūs esate spalvos, kurias renkatės ir jos atspindi tai, ko Jums reikia“.
„Aura-Soma® “ įkūrėja Vicky Wall

Būtent spalvos, kurios mus pritraukia, parodo ne tik kas mes esame, bet ir mūsų aukštesnį vientisumo ir gerovės potencialą.

Augalų energijos

Vertingi augalai ir žolelės yra atrenkami atsižvelgiant į jų gydomąsias savybes ir rūšį. Botaniniai ingredientai yra auginami biodinamiškai, o augalai kaip rozmarinai, saulėgrąžos, kalendros, šalavijai, melisos, levandos ir rožės yra puoselėjami Aura-Soma® Shire fermoje netoli Tetfordo, JK.

Kristalų energijos

Kristalai turi gyvą amžių atmintį, sąmonę leidžiančią jiems būti ir informacijos gavėjais ir praleidėjais, kurie gali būti mūsų žinių ir sąmoningumo katalizatoriais. Kristalų ir brangakmenių valymo, gydomosios ir vibracinės galios buvo seniai gerbiamos. Natūralios kristalų spalvos ir vibracinis rezonansas perduoda giliausią potencialą.

Vanduo

Vanduo gaminiams yra semiamas iš žemės šaltinio. Natūralūs arteziniai vandens srautai turi daugiau energijos, padidina atminties galimybes ir turi geresnę cheminę kokybę. Sujungiamos skirtingos kristalų technologijos ir filtravimo metodai, kad vandens molekulinė struktūra skaidytųsi į tobulesnę būseną. Norint išgryninti ir padidinti jo energetinį potencialą, leidžiama vandeniui tekėti spiralėmis, kaip tai daroma upėse, praleidžiant jį pro specialiai sukurtus sūkurinius vamzdžius ir kristalus. Nuostabi vandens technologija įvyksta anksčiau, nei vanduo būna sujungiamas su vaistažolių tinktūromis bei spalvų komponentais.

Aura-Soma® tiki, kad palaiko žmones būti geriausiomis savo versijomis, skatindami glaudesnį visų būtybių bendradarbiavimą rūpinantis vieni kitais ir mus palaikančia Žeme bei kuria sąmoningus pokyčius planetoje. Aura-Soma® sukūrė gaminių asortimentą, įkvepiantį žmones laimei ir gyvybingumui.

Plačiau apie produktus skaitykite PRODUKTAI.

 

Aura-Soma® Akademija

 

Akademija plečia supratimą apie spalvų sąmoningumą, augalų, spalvų ir mineralų dermę bei gerovę, siūlo nuoseklius sertifikuotų Aura-Soma® praktikų ir mokytojų kursus.
Platesnę informaciją apie Aura-Soma® sistemą galite rasti oficialiame puslapyje https://www.aura-soma.com

***

Remiantis Aura-Soma® Academy taisyklėmis, Aura-Soma® mokymus bei konsultacijas veda registruoti Aura-Soma® Mokytojai, Instruktoriai, Praktikai turintys tai pažyminčius galiojančius sertifikatus.
Sertifikuotus praktikus, bendradarbiaujančius su Kversumas centru galite pažinti: PRAKTIKAI.
Tarptautinius sertifikuotus praktikus galite pažinti: https://www.Aura-Soma.com/Content/findconsultant.