Aura-Soma® Istorija

 

 • Aura-Soma® sistemą sukūrė Vicky Wall 1983 m.
 • Vicky Wall atsidavė padėti siekiantiems sąmoningumo ir jos unikalios dovanos iki šios dienos įkvepia Aura-Soma® pasaulį.
 • Pradėjus mokytis vaistažolių ir augalų savybių iš savo Kabalisto tėvo, Vicky vėliau patapo gerbiama farmakologe (en. pharmacologist) ir gyduole (en.healer).
 • Vicky turėjo gilų supratimą apie žmogaus kūną ir rūpinimąsi jo poreikiais. Jos gydomieji instinktai ir galimybės buvo su ja nuo pat gimimo. Vicky Wall ugdė intuityvų sugebėjimą suvokti subtilias energijas ir spalvas, supančias žmogų – jutiminį reiškinį, vadinamą sinaestezija, suteikiantį gilų supratimą apie žmogaus emocinę ir fizinę savijautą.
 • Ankstyvieji tėvo mokymai, nuodugni medicininė patirtis ir metai praleisti vis labiau suprantant kūną fiziniame lygmenyje paskatino gilaus susiliejimo procesą. Silpnėjant jos fiziniam regėjimui, išsiplėtė energetinio lauko žvilgsnis. Dėl klinikinio aklumo išėjusi į pensiją 70 metų amžiaus Vicky gilinosi į meditacijos ir sveikatingumo pasaulį, daugiausia dėmesio skirdama savo sugebėjimui pamatyti „šviesos kūną (en. light body)“.
 • Vieną naktį, susijungimo su beribiu visatos sąmoningumu metu, Vicky išvydo spalvas – spinduliuojantį į brangakmenius panašų blizgesį – paskatinusį ją greitai nueiti į savo laboratoriją, kurioje Vicky Wall pradėjo maišyti aliejus, vandenį, žoleles ir augalų ekstraktus.
 • Per tą naktį Vicky sukūrė pirmuosius balansinius (en. Equilibrium) buteliukus – du aiškiai skirtingus spalvų sluoksnius, švytinčius tarsi iš vidaus per stiklą. Ji laikė juos rankose negalėdama pamatyti savo fizinėmis akimis, bet vis dėlto jautė ramybę ir jėgą sklindančią iš jų.
 • Vicky Wall „Staiga pasijutau energinga, laiminga, jaučianti stebuklingą fizinį nuovargį. Balanso samprata man atėjo į galvą, tarsi ji būtų šnabždėta – balanso būsena, esanti už sąstingio ir vadinama pusiausvyra (en. equilibrium). Jie negalėjo būti žinomi kitu vardu. Gimė pusiausvyra (en. equilibrium) ir ji buvo graži“.
 • Vicky Wall „Pusiausvyra (en. equilibrium) buvo sielos veidrodis – tikrosios žmogaus spalvos apšvietėjas ir transformacijos, visumos ir balanso katalizatorius“.

 

 

 

Aura-Soma® yra Vicky dovana mums

Atvira savęs atradimui

Nesikišanti. Laisvai pasirenkama Sistema

Intuityviai sukurta sujungti mus su sąmone ir visa, kas amžina

 • Prieš palikdama pasaulį 1991 m., Vicky perdavė Aura-Soma® valdymą Mike Booth, patikėdama jam pristatyti Aura-Soma® pasauliui. Bendra jų asmeninės gerovės ir gyvybingumo svarba bei poreikis sąmoningai keisti pokyčius planetoje užtikrino, kad Aura-Soma® išliks kelyje, teigiamai veikdama žmones daugiau nei 90 pasaulio šalių.
 • Mike Booth susidomėjo Rudolph Steiner filosofijomis, ypač biodinaminio ūkininkavimo srityje. Aura-Soma® pasirinko „Iš Dirvos į Sielą“ (Soil to Soul) filosofiją, kurią matydama Vicky būtų nepaprastai laiminga.
 • Mike Booth ir jį palaikantis tarptautinis mokytojų tinklas tęsia įkūrimo misiją – suteikti spalvų transformacines galias pasauliui. Jis yra Aura-Soma® Akademijos (nepriklausoma spalvų mokymo akademija) Direktorius ir Mokytojas.