Aura-Soma® Individualios Konsultacijos
 

Tapk viskuo, kuo Tu esi. Būk įtrauktas į spalvas, kurių Tau reikia. Pasitikėk savo intuicija.
Tiems, kurie ieško būdų būti energingais, atsipalaidavusiais ir pakylėti save pilnam vientisumui ir gerovei,
užsisakykite konsultaciją ir turėkite patirtį su Aura-Soma
®

 

Aura-Soma® sistemos konsultacija yra pagrįsta laisvos žmogaus valios pasirinkimo principu, kuomet žmogus pasirenka spalvotus buteliukus.
Konsultacijos metu kvalifikuotas Aura-Soma® Praktikas praves jus per pilnai individualizuotą jūsų asmeninę Balansinių buteliukų pasirikimo sesiją.

Pasitikėkite savo intuicija: spalvos, kurios Jus traukia yra tai, ko jums reikia

Kartu jūs apžvelgsite pasirinktas spalvas ir išnagrinėsite jų reikšmę pasirinkimo kontekste ir gelmėje bei sužinosite, kurie iš Aura-Soma® produktų yra tinkamiausi siekiant padėti sukurti ir išlaikyti laimę bei gyvybingumą kiekvieną jūsų dieną.

Jūsų kūnas instinktyviai žino, ko reikia jūsų klestėjimui. Mes nuoširdžiai tikime, kad niekas jūsų nepažįsta geriau nei jūs pats!

 

Klasikinė konsultacija

Aura-Soma® spalvų šviesa giliausiai paliečia žmogaus širdį, nes asmeniškai pasirinktos spalvos yra raktas atrakinantis Sielos duris

  • Konsultacijos metu jūs pasirinksite 4 spalvotus balansinius buteliukus.
  • Pasirinkimo – kiekvieno buteliuko situacijos aptarimas.
  • Jūsų gyvenimo modelio ar elgesio gvildenimas, kurių išsiaiškinimas galimai lemtų žmogaus ugdymą ir brandą, geresnę sveikatos bei psichinę būkles, tarpusavio santykius, emocinį stabilumą, kūrybingumą, gyvenimo džiaugsmą ir potencialiai geriausią savęs versiją.
  • Aptarimo metu Aura-Soma® praktikas lydės jus būsenų gelmėse nuo jūsų vidinės būtybės iki išorinės asmenybės.
  • Remiantis Aura-Soma® Sistema praktiko rekomendacijos pasirenkant šiai dienai labiausiai jus atspindinčią produktų sistemą, kurios dėka galėsite pasiekti optimaliausią visapusišką balansą kasdienoje.

Trukmė: 1val. 30min. (laikas derinamas individualiai)
Kaina: 80 Eur

Remiantis Aura-Soma® Akademijos taisyklėmis ir Mike Booth pastebėjimais (2020.04.07) Aura-Soma® Konsultacijos vyksta tik gyvo susitikimo metu, kai klientas renkasi buteliukus matydamas juos fiziškai gyvai. Konsultacijos nuotoliniu būdu ar renkantis iš nuotraukų vaizdojančių buteliukus neatliekamos. Ypač svarbu suprasti, kad tik gyvo susitikimo metu kuriamas tikras ryšys ir įgaunama tikroji patirtis leidžianti matyti, lytėti, užuosti, pajausti, turėti jūsų individualų potyrį.

***

Remiantis Aura-Soma® Academy taisyklėmis, Aura-Soma® mokymus bei konsultacijas veda registruoti Aura-Soma® Mokytojai, Instruktoriai, Praktikai turintys tai pažyminčius galiojančius sertifikatus.
Sertifikuotus praktikus, bendradarbiaujančius su Kversumas centru galite pažinti: PRAKTIKAI.
Tarptautinius sertifikuotus praktikus galite pažinti: https://www.Aura-Soma.com/Content/findconsultant.