Dažniausiai Užduodami Klausimai (DUK)

 

 • Kas yra Aura-Soma®?

Aura-Soma® yra pirmoji pasaulyje savęs sustiprinimo Spalvų Sistema naudojant natūralius žemės išteklius. Kiekvienas spalvotas buteliukas yra užpildytas rankomis atrinktomis biodinaminėmis ir organinėmis vaistažolėmis, augalais, kristalų esencijomis. Plačiau skaitykite SISTEMA.

 • Kas sukūrė Aura-Soma® sistemą?

Aura-Soma® sistemą sukūrė Vicky Wall, o šiandien sistema rūpinasi bei ją toliau vysto Mike Booth. Plačiau skaitykite ISTORIJA.

 • Ar Aura-Soma® yra tarptautinė sistema?

Taip, šiuo metu Aura-Soma® praktikų, mokytojų ir studentų yra apie 50 000 visame pasaulyje. Aura-Soma® spalvų ugdymo, konsultavimo ir mokytojų rengimo kursai pristatomi per nepriklausomą sertifikavimo organizaciją „The Aura-Soma® Academy“. 

 • Kam skirta Aura-Soma®?

Visiems, kurie rūpinasi savo gerove, kurie nori sustiprinti save ir savo natūralius gebėjimus. Spalvoti buteliukai yra puiki sveikatingumo priemonė skirta sustiprinti ir skatinti laimę, gyvybingumą, pusiausvyrą, kūrybiškumą ir džiaugsmą. 

 • Ką man suteikia Aura-Soma® Spalvų Sistema?
  • Žmogaus fizinio kūno, emocijų, minčių balansavimą.
  • Skatina bei sustiprina gyvybingumą, pusiausvyrą, kūrybiškumą, laimę ir džiaugsmą.
  • Savęs ir aplinkos pažinimo galimybę spalvų kalboje: sistema yra sukurta kaip diagnostinė žmogaus būsenos priemonė, o priemonių naudojimas skatina procesus susijusius su atitinkama būsena (nuraminimo, tonizavimo, balansavimo).
  • Diagnostiką: vadovaujantis Aura-Soma® nepriklausomo pasirinkimo principu žmogus pasirenka tą buteliuką, kuris jį labiausiai traukia. Nesąmoningai pasirenkamas toks spalvų derinys, kurio charakteristika labiausiai atitinka žmogų pasirinkimo momentu.
  • Žinias: sužinoti spalvų raktinius žodžius, spalvos pritaikomumą ir panaudojimą kasdienoje.
  • Patirtis: patirtis, patirtis ir dar kartą patirtis. Kiekvienas žmogus yra individualus ir patirtis įgauta per spalvas atveria naujus kasdienos klodus gyventi čia ir dabar.
  • Galimybę: „Be the best version of You“ (lt. būti geriausia versija savęs).
 • Kaip galima susipažinti su Aura-Soma® Sistema ir Spalvomis?

Kversumas studijoje organizuojami susitikimai bei pristatymai, kurių metu supažindinama su Aura-Soma® Sistema bei spalvų spektru, plačiau skaitykite skiltyse: PRISTATYMAI, ONLINE SUSITIKIMAISPALVŲ AKADEMIJA. Organizuojami Aura-Soma® atestuoti mokymai suteikiantys sertifikatus, plačiau skaitykite skiltyje SEMINARAI.
Taip pat, atliekamos asmeninės individualios konsultacijos.

 • Aura-Soma® pažintis Online – nuo ko pradėti?

Aura-Soma® Online susitikimai, tai galimybė pažinti Sistemą nuotoliniu formatu tuo pačiu skiriant didesnį dėmesį savo asmeninei PRAKTIKAI su Aura-Soma®. PRAKTIKA, PRAKTIKA, PRAKTIKA veda link individualios patirties, o įgautos žinios skatina gilesnį ir platesnį potyrių per Spalvą, Kvapą.. suvokimą. Plačiau skaitykite čia. Atkreipiame dėmesį, kad Praktika yra pagrindinis raktas į Sistemos pažinimą, o teorinės žinios tik sustiprina sąmoningumą praktikoje.

 • Kas gali vesti Aura-Soma® seminarus ir užsiėmimus?

Aura-Soma® mokymus veda registruoti Aura-Soma® Mokytojai, Instruktoriai, Praktikai turintys tai pažyminčius sertifikatus ir galintys vesti atitinkamus seminarus pagal kvalifikaciją.

 • Kas vyksta Aura-Soma® konsultacijos metu?

Aura-Soma® Sistemos konsultacija yra pagrįsta laisvos žmogaus valios pasirinkimo principu, kuomet žmogus pasirenka 4 spalvotus buteliukus. Konsultacijos metu kvalifikuotas Aura-Soma® Praktikas praves jus per pilnai individualizuotą jūsų asmeninę Balansinių buteliukų pasirikimo sesiją. Jūsų gyvenimo modelio ar elgesio gvildenimas, kurių išsiaiškinimas lemtų žmogaus ugdymą ir brandą, geresnę sveikatos bei psichinę būkles, tarpusavio santykius, emocinį stabilumą, kūrybingumą, gyvenimo džiaugsmą ir potencialiai geriausią savęs versiją. Plačiau skaitykite skiltyje INDIVIDUALIOS KONSULTACIJOS.

 • Kas gali suteikti Aura-Soma® konsultacijas?

Remiantis Aura-Soma® Akademijos taisyklėmis konsultacijas atlieka tik sertifikuoti Aura-Soma® Praktikai. Sertifikuotus praktikus, bendradarbiaujančius su Kversumas centru galite pažinti: PRAKTIKAI. Tarptautinius sertifikuotus praktikus galite pažinti: https://www.Aura-Soma.com/Content/findconsultant. Pastebime, kad Praktiko sertifikatas išduodamas Akademijos nustatytam laikotarpiui, rekomenduojame pasidomėti ar paslaugą teikiantis asmuo turi tam suteiktą teisę iš Aura-Soma® Akademijos.

 • Ar Aura-Soma® konsultacija gali būti suteikiama online nuotoliniu būdu ar iš nuotraukų vaizduojančių buteliukus?

Remiantis Aura-Soma® Akademijos taisyklėmis ir Mike Booth pastebėjimais (2020.04.07) Aura-Soma® Konsultacijos vyksta tik gyvo susitikimo metu, kai klientas renkasi buteliukus matydamas juos fiziškai gyvai. Ypač svarbu suprasti, kad tik gyvo susitikimo metu kuriamas tikras ryšys ir įgaunama tikroji patirtis leidžianti matyti, lytėti, užuosti, pajausti, turėti jūsų individualų potyrį.

 • Kokiu principu pasirenkamos spalvos?

Aura-Soma® teigia, kad spalvos, kurios mus fiziškai traukia yra tos spalvos, kurių mums reikia ir kurios atspindi mus pasirinkimo momente. Sistema yra nesikišanti ir pats žmogus laisva valia atlieka pasirinkimą, nes niekas mūsų nepažįsta geriau nei mes patys.

 • Kokie produktai sudaro Aura-Soma® sistemą?

Balansiniai aliejai, pomanderiai, kvintesencijos, patalpų kvapai, esencijos, smilkalai ir kiti. Plačiau skaitykite skiltyje PRODUKCIJA. 

 • Iš kokių komponentų sudaryti Aura-Soma® produktai?

Išlaikant grynumą ir sinergijos efektą, kiekvienas ingredientas atrenkamas rankomis. Naudojamas vanduo išgaunamas iš natūralių šaltinių, kristalai apdorojami senoviniais Aura-Soma® sistemoje taikomais procesais, o augalai ir žolelės auginami biodinaminiame ir organiniame Shire ūkyje, Tetforde, Jungtinėje Karalystėje.

 • Ar Aura-Soma® produktai yra ekologiški, draugiški gyvūnams?

Taip, visa Aura-Soma® produkcija yra:

 • draugiška gyvūnams (cruelty free)
 • maloni aplinkai (kind to the environment)
 • testavimai su gyvūnais nėra atliekami (do not test on animals)
 • nėra gyvūninės kilmės sudedamųjų dalių (do not use anything of animal origin)
 • be parabenų, lanolino, vazelino, ftalatų (free from parabens, lanolin, petrolatum and phthalate)
 • tinkantys veganams (suitable for vegans)

Plačiau apie apie Aura-Soma® požiūrį skaitykite: „Extra-little-steps-happier-healthier-people-creatures-and-planet”

 • Ar produktai teikia naudą mano fiziniam kūnui?

Taip, produktai teikia absoliutų malonumą kūnui per pojūčius: priklausomai nuo spalvos (eterinių aliejų ir mineralų) produktai atpalaiduoja, ramina, pašalina įtampą, malšina skausmus, stimuliuoja, turi atitinkamai šildomąjį ar šaldomąjį poveikius, pakelia nuotaiką, tonizuoja, žvalina, skatina gijimo procesus, suteikia energijos, balansuoja emocijas, reguliuoja organizmo pusiausvyrą, stiprina imunitetą. Visi gaminiai yra ekologiški, neturintys gyvulinės kilmės sudedamųjų dalių.

 • Kaip naudoti Aura-Soma® Balansinį aliejų (en. Equilibrium Bottle)?

Norėdami išlaisvinti Balansinio Buteliuko energijas, nuimkite buteliuko kamštelį ir uždarykite buteliuką kairiosios rankos viduriniu pirštu. Stipriai purtykite buteliuką kol abi skystos frakcijos (aliejus ir vanduo) susimaišys. Išpilkite šiek tiek skysčio ant dešiniojo delno ir ištepkite norimas kūno vietas arba atitinkamos spalvos kūno lygyje iš abiejų pusių. Naudokite ryte ir vakare. Tik išoriniam naudojimui.

 • Kaip naudoti Aura-Soma® Pomanderius (en. Pomander)?

Užlašinkite tris lašus (25ml buteliukas) arba vieną įpurškimą (2.5ml buteliukas) ant kairiojo delno ir stipriai patrinkite delnus. Švelniais judesiais judinkite rankas delnais į save nuo galvos iki pat žemės. Grąžinkite rankas prie veido ir sudėkite delnus kartu. Įkvėpkite giliai tris kartus spalvą ir kvapą. Tik išoriniam naudojimui. Naudojimo seką galite pamatyti video esančiuose prie kiekvieno pomanderio parduotuvėje, nuoroda: pomanderio naudojimas.

 • Kaip naudoti Aura-Soma® Kvintesencijas (en. Quintessence)?

Užlašinkite tris lašus (25ml buteliukas) arba vieną įpurškimą (2.5ml buteliukas) ant kairiojo riešo ir stipriai patrinkite riešus. Švelniais judesiais judinkite rankas delnais į save nuo galvos iki pat žemės. Grąžinkite rankas prie veido ir sudėkite delnus kartu. Įkvėpkite giliai tris kartus spalvą ir kvapą. Tik išoriniam naudojimui. Naudojimo seką galite pamatyti video esančiuose prie kiekvienos kvintesencijos parduotuvėje, nuoroda: kvintesencijos naudojimas.

 • Kaip naudoti Aura-Soma® Oro Kondicionierius (en. air conditioners)?

1-2 purškimai pasirinkto oro kondicionierio kiekvieno kambario kampe ir keli purškimai viduryje. Tik išoriniam naudojimui.

 • Kaip naudoti Aura-Soma® Spalvų Esencijas (en. colour essences)?

Keli lašai esencijos užlašinami ant kairiojo riešo, dešiniuoju riešu uždengiamas kairysis ir intensyviai trinama. Taip pat, esencijos puikiai tinka lašinti į vonią, voneles ar netgi vandenį skirtą plauti paviršius ir grindis. Tik išoriniam naudojimui.

 • Kaip naudoti Aura-Soma® Archangelojus (en. ArchAngeloi)?

ArchAngelojai naudojami 30 cm atstumu srityje virš galvos laikant buteliuką dešinėje rankoje: vienas papurškimas virš kairiojo peties, vienas papurškimas virš galvos ir vienas papurškimas virš dešiniojo peties. Leiskite dulksnai nusileisti ir skirkite akimirką nusiraminimui. Ypač rekomenduojami naudoti prieš miegą ar kontempliacijas. Tik išoriniam naudojimui.