Aura-Soma® Produkcija

 

Aura-Soma® produktai suteikia lengvumo, pusiausvyros ir ramybės žmogaus energetinėje sistemoje, tuo pačiu sustiprindami ir saugodami žmogaus elektromagnetinį lauką, kad turėtumėte energijos ir taptumėte sąmoningesni. Naudodamiesi individualiais alchemijos procesais ir homeopatiniais principais, produktai didina gyvybingumą.

Noras būti nuostabiu, džiaugsmingu, kūrybingu, laimingu, būti Savimi.
Spalvų, augalų ir kristalų energijų sistema padeda tapti jums pačia geriausia savęs versija, naudojant
aukščiausios kokybės organinius, 
biodinaminius ir gamtos sukurtus ingredientus.

Asmeniška alchemija jūsų rankose – Aura-Soma® produktas. Žmogui suaktyvinus gaminį atsiskleidžia unikali energija. Jūs esate katalizatorius realizuojant savo gyvybingumą.

Balansiniai Buteliukai (en. Equilibrium bottles)

Daugiau nei per 30 metų šimtai tūkstančių žmonių iš daugiau nei 90 šalių atkreipė dėmesį į Aura-Soma® balansinius buteliukus. Šie dviejų spalvų deriniai yra Aura-Soma® pagrindas. Kai rinkdamiesi balansinius buteliukus pasitikite savo intuicija, jie gali padėti jums giliau suprasti save ir pagerinti jūsų savijautą.

Sukurti taip, kad atitiktų septynis žmogaus kūno energetinius centrus, per kuriuos teka energija. Buteliukas suteikia lengvumo, subalansuoja ir ramina žmogaus sistemą. Stiprindami ir saugodami elektromagnetinį lauką, jie suteikia energijos ir pakylėja.

Susipažinkite su Balansiniais buteliukais…

Pomanderiai (en. Pomanders)

Pomanderiai yra naudojami energetinei sistemai išvalyti ir atnaujinti. Jų savybės suteikia energijos, sustiprina ir apsaugo elektromagnetinį lauką, didina jėgas ir kelia sąmoningumą. Nuo kasdienio gyvenimo žmogaus energijos laukas gali išsieikvoti, tad pomanderiai padeda atkurti pusiausvyrą. Gali būti naudojami kaip efektyvi priemonė sutelkti dėmesį į savo kasdienį gyvenimą.

Aura-Soma® Pomanderiai yra sukurti naudojant unikalų eterinių aliejų ir botanikos medžiagų, užaugintų biodinaminėje ir organinėje aplinkoje mišinį, iš augalinio organinio alkoholio tirpalo. Kiekvienas derinys buvo dar patobulintas kristalų tinktūra ir ypač galingu Aura-Soma® energijos suteikimo procesu. Kiekviename Pomanderyje yra skirtingos koncentracijos 49 žolelių ekstraktai. Septynios žolelės yra susijusios su specifine Pomanderio spalva, o kitos 42 žolelės – su subtilesne energija ir potencija.

Susipažinkite su Pomanderiais…

Kvintesencijos (en. Quintessences)

Aura-Soma® kvintesencijos palengvina amžinąjį teigiamos energijos srautą, suteikdamos galią ir daugiau galimybių susipažinti su tuo, kas jūs esate. Būti čia ir dabar. Jos gali būti naudojamos palaikyti sąmoningo elgesio praktikas, tokias kaip meditacija, kontempliacija.

Aura-Soma® kvintesencijos yra sukurtos naudojant unikalų eterinių aliejų ir botanikos medžiagų, užaugintų biodinaminėje ir organinėje aplinkoje mišinį, iš augalinio organinio alkoholio tirpalo. Kiekvienas derinys buvo dar patobulintas kristalų tinktūra ir ypač galingu Aura-Soma® energijos suteikimo procesu.

Susipažinkite su Kvintesencijomis…

Spalvų esencijos (en. color essences)

Spalvų esencijos yra sukurtos atsižvelgiant į specifinių kristalų, mineralų ir juose esančių spalvų (botaninių savybių energijų) rezonansą. Jos palaiko tolygų emocinį ir psichinį ryšį su fiziniu kūnu. Spalvų pasirinkimas yra labai individualus ir daro įtaką daugeliui aspektų žmogaus sąmoningo ir nesąmoningo gyvenimo pasirinkime. Kaip ir daugelyje sveikatingumo modelių, kai panašus traukia panašų, spalvos instinktyviai patraukia ir jus. Jos atspindi ir palaiko tai, kas jūs esame ir ko jums reikia optimaliai gerovei.

Aura-Soma® spalvų esencijose yra energija ir informacija iš tam tikrų medžių, augalų, kristalų ir mineralų. Simpatinis rezonansas su jūsų asmeninėmis energijomis yra raktas darbui su šiomis gražiomis esencijomis. Esencijos yra įvairių vaivorykštės spalvų ir yra skirtos tam tikriems mūsų energetiniams centrams suderinti, o vaivorykštės esencija naudojama norint visiškai subalansuoti energetinius centrus. Visos spalvų esencijos buvo sukurtos kartu su specifinėmis energijomis sakraliniame Žemės peizaže. Augalų, mineralų ir gėlių fizinės struktūros išreiškia tuos pačius visuotinius principus, kurie pasireiškia žmogaus pavidalu ir procesais.

Susipažinkite…

Archangelojų esencijos (en. Archangeloi) 

Kiekviena Archangelojo esencija atitinka arkangelus, aukštesnio lygio Angelikų tarpininkus tarp žmogaus ir dieviškumo. Archangelų esencijų įvedimas į energetinius laukus gali padėti susieti ir išreikšti jūsų vykdomą sielos paskirtį ir aukščiausią šio gyvenimo galimybę. Archangelojai padeda sutelkti ketinimus, geriau atpažinti pasiekimus pokyčių metu ir priartina prie savęs supratimo. Jie palaiko didesnį individo, grupės ar bendruomenės potencialą. 

Susipažinkite…

 

Požiūris į gyvūnus ir mus supančią aplinką

 

Visa Aura-Soma® produkcija yra:

  • draugiška gyvūnams (cruelty free)
  • maloni aplinkai (kind to the environment)
  • testavimai su gyvūnais neatliekami (do not test on animals)
  • nėra gyvūninės kilmės sudedamųjų dalių (do not use anything of animal origin)
  • be parabenų, lanolino, vazelino, ftalatų (free from parabens, lanolin, petrolatum and phthalate)
  • tinkantys veganams (suitable for vegans)

Plačiau apie apie Aura-Soma® požiūrį skaitykite: https://www.aura-soma.com/extra-little-steps-happier-healthier-people-creatures-and-planet